3. EFEKTIVNÍ DRUHÝ POLOČAS

21. 4. 2024

3. Torpedo Ohrobec SKA - Zimbru Olymp A 1:5

Velmi kvalitní utkání, které hosté rozhodli nástupem do druhého poločasu.

I ve třetím kole aktuální sezony Zubři Olympionici zdolali svého soupeře! Tentokrát na naší cestě k vítězství stáli houževnatí kluci z týmu ze středu tabulky Torpedo Ohrobec SKA.

Celkově se naše vysoké vítězství nerodilo vůbec snadno. Ano, rychle jsme šli do vedení, když se šikovně sólově prosadil Alex Dascal! Ale pak brankář soupeře pochytal dalších asi 5-6 našich tutových šancí. Při tom se i fotbalisti Torpedo poměrně často ukazovali u naší branky a podařilo se jim ji i několikrát docela ohrozit. Výsledek se ale před odchodem do šaten neměnil.

Druhý poločas naší kluci začali stejně svižně jako první a krásnou nechytatelnou střelou na 2:0 zvyšoval Alexandru Negrescu! Kácha doposud dokázal skórovat v každém kole a snad mu to vydrží do konce sezony!

Dále, docela překvapivě, soupeř vyměnil skvělé chytajícího brankáře na šestého hráče do hřiště a hrál tuhle "přesilovku" dlouhých cca 20 minut. Ano, Ohrobec tento časový úsek byl víc na balónu, vypracoval si více gólových šancí, dokonce vstřelil i gól, ale přitom tři dostal - dva přímo do prázdné branky a jeden z protiútoku!

Vítězství!! Děkujeme Zubrům za odhodlaný herní výkon na hřišti! Fanouškům v hledišti! A sponzorům u on-line přenosu!

Za zmínku určitě stojí vyzdvihnout velmi dobré pískání pánů rozhodčích, kteří odvedli velmi slušný výkon s píšťalkou. Více takových borců do Hanspaulky